Stoły industrialne fabryka i sklep – producent stołów industrialnych

Ekspozycja –

nasz salon wystawienniczy

W naszej fabryce można zobaczyć, w jaki sposób prezentują się wybrane blaty z podstawami do stołów.

Zapraszamy do odwiedzenia naszej ekspozycji, aby na własne oczy zobaczyć niektóre proponowane przez nas stoły, blaty i nogi do stołów. Poznanie naszej ekspozycji może ułatwić Państwu dokonanie najlepszego wyboru.

Salon ekspozycyjny stołów:

Strzałkowo, ul. Dworcowa 1a
Tel.: 603 583 798

W naszej fabryce znajduje się wystawa wykonanych przez nas stołów, z którą można się zapoznać. Na ekspozycji nie są prezentowane wszystkie dostępne stoły, a jedynie ich przykłady, które mogą ułatwić Klientom odnalezienie idealnego modelu. Przyjmujemy zamówienia indywidualne, w których można połączyć wybrany blat z wybraną podstawą stołu, a także dopasować wielkość stołu do własnych potrzeb. Jesteśmy do Państwa dyspozycji i postaramy się odpowiedzieć na wszelkie pytania i wątpliwości dotyczące odpowiedniego wyboru stołu.

 

Specjalista od starego drewna

Nasza fabryka wykonuje niepowtarzalne stoły na życzenie Klienta. Do produkcji wykorzystujemy stare drewno, które poddaliśmy recyclingowi i uzyskaliśmy unikalne, niepowtarzalne elementy. Jesteśmy w stanie połączyć drewniane blaty z drewnianymi lub stalowymi nogami. W naszej fabryce znajduje się ekspozycja stołów, które już wykonaliśmy. Przy zamawianiu stołu podpowiadamy Klientom, co do siebie pasuje, a także odpowiadamy na wszelkie pytania. Chcemy mieć pewność, że podjęta przez Państwa decyzja będzie jak najlepsza.