Stoły industrialne na zamówienie – stoły niepowtarzalne ręcznie robione

ZAMÓWIENIA –

INDYWIDUALNE PODEJŚCIE DO KLIENTA

Przygotujemy stół spełniający wszelkie Państwa oczekiwania

Posiadamy szeroki wybór blatów ze starego drewna i nóg do stołu zarówno stalowych, jak i drewnianych, co pozwala nam na tworzenie stołów na indywidualne zamówienie.

Jesteśmy w stanie wykonać każdy rodzaj stołu na życzenie Klienta. Wystarczy, aby Klient skomponował wybrany przez siebie blat i nogi stołowe oraz podał wymiary, a nasza fabryka będzie mogła przygotować taki stół. Przykłady stołów, jakie wykonaliśmy, można zobaczyć na naszej ekspozycji znajdującej się w naszej fabryce i która jest otwarta dla Klientów.

Oferujemy możliwość zamówienia stołu o konkretnych rozmiarach. Jeśli Państwo mają dokładne oczekiwania dotyczące wymiarów stołu, prosimy o wypełnienie formularza, dzięki któremu pracownik naszej firmy będzie mógł się z Państwem skontaktować w celu omówienia szczegółów Państwa wyboru i naszych możliwości w realizacji zamówienia. Podczas rozmowy nasz pracownik będzie służył radą, aby Państwo byli jak najbardziej zadowoleni ze swojego wyboru.

Zapraszamy do składania zamówień na Państwa wymarzony stół. Każdy blat wykonamy z proponowanych przez nas gatunków drzewa na podany przez Państwa wymiar oraz kształt, tak aby blat był całkowicie unikalny. W związku z indywidualnym podejściem do każdego zamówienia również mogą Państwo wybrać nogę stołową według własnego uznania, a my zatroszczymy się o to, aby jej wymiar dobrze komponował się z wielkością blatu oraz aby noga była funkcjonalna i stała się elementem dekoracyjnym w Państwa jadalni.

Wszelkie pytania i uwagi można zamieścić w naszym formularzu kontaktowym.

Jeśli są Państwo zainteresowani zamówieniem indywidualnego stołu do swojego domu, zapraszamy do kontaktu z nami, abyśmy mogli ustalić z Państwem potrzebne szczegóły i rozpocząć produkcję.

 

Specjalista od starego drewna

Nasza fabryka wykonuje niepowtarzalne stoły na życzenie Klienta. Do produkcji wykorzystujemy stare drewno, które poddaliśmy recyclingowi i uzyskaliśmy unikalne, niepowtarzalne elementy. Jesteśmy w stanie połączyć drewniane blaty z drewnianymi lub stalowymi nogami. W naszej fabryce znajduje się ekspozycja stołów, które już wykonaliśmy. Przy zamawianiu stołu podpowiadamy Klientom, co do siebie pasuje, a także odpowiadamy na wszelkie pytania. Chcemy mieć pewność, że podjęta przez Państwa decyzja będzie jak najlepsza.