Stoły loftowe na zamówienie ręcznie wykonane

Stoły loftowe na zamówienie stoły loftowe ręcznie wykonane

Przykładowe, wybrane zdjęcia z naszej oferty dostępnej w zakładce Stoły

Stoły loftowe na zamówienie

Nowoczesne stoły loftowe to przykład stylu loft. Minimalistyczne dodatki ze stali i prawdziwego drewna stanowią świetne uzupełnienie surowych, prostych wnętrz. Meble loftowe nadają charakteru mieszkaniom, biurom, restauracjom i innym przestrzeniom.

Stoły loftowe na zamówienie ręcznie robione

Stoły loftowe ręcznie robione

Stół to niezbędne wyposażenie niemal każdego wnętrza. Ważna jest jego funkcjonalność i wygląd, dlatego warto pamiętać, że stół może nadać przestrzeni zupełnie inny charakter. W przypadku stylu loftowego wybór stołu jest bardzo ważny. Stół z litego drewna z masywną podstawą ze stali to istotny element pomieszczenia urządzonego w loftowym stylu. Stół loftowy dopełnia charakter loftowego wnętrza. Szlachetny, drewniany blat o masywnej podstawie to mebel, który nada niepowtarzalnego wyglądu pomieszczeniom biurowym, restauracjom lub mieszkaniom.

Więcej o stylu loftowym można poczytać [ tutaj ]

Zapraszamy do zapoznania się z pozostałą częścią naszej oferty, która znajduje się [ tutaj ]

Stoły loftowe ręcznie wykonane

 

Specjalista od starego drewna

Nasza fabryka wykonuje niepowtarzalne stoły na życzenie Klienta. Do produkcji wykorzystujemy stare drewno, które poddaliśmy recyclingowi i uzyskaliśmy unikalne, niepowtarzalne elementy. Jesteśmy w stanie połączyć drewniane blaty z drewnianymi lub stalowymi nogami. W naszej fabryce znajduje się ekspozycja stołów, które już wykonaliśmy. Przy zamawianiu stołu podpowiadamy Klientom, co do siebie pasuje, a także odpowiadamy na wszelkie pytania. Chcemy mieć pewność, że podjęta przez Państwa decyzja będzie jak najlepsza.