Gięcie drewna na zamówienie – usługowe gięcie elementów drewnianych

GIĘCIE DREWNA –

usługa pod zamówienie

Oferujemy usługę gięcia drewna na atrakcyjnych warunkach

Jako jedyni w Europie zapraszamy firmy produkujące meble lub części mebli do współpracy z nami. Oferujemy atrakcyjne ceny za gięcie drewna.

Jako jedyna firma w Polsce oraz w Europie oferujemy usługowe gięcie drewna. Serdecznie zapraszamy do współpracy firmy produkujące krzesła, ale także inne meble lub ich części, do zapoznania się z naszą ofertą. Gięcie drewna odbywa się przy pomocy pary, a usługę wykonujemy na otrzymanym materiale spełniającym określone wymagania. Jesteśmy w stanie zaoferować atrakcyjne ceny oraz krótkie terminy realizacji nawet bardzo dużych zleceń.

Zainteresowane firmy prosimy o kontakt z naszą firmą, aby omówić szczegóły dotyczące ceny, terminu i wielkości zamówienia.

 

Specjalista od starego drewna

Nasza fabryka wykonuje niepowtarzalne stoły na życzenie Klienta. Do produkcji wykorzystujemy stare drewno, które poddaliśmy recyclingowi i uzyskaliśmy unikalne, niepowtarzalne elementy. Jesteśmy w stanie połączyć drewniane blaty z drewnianymi lub stalowymi nogami. W naszej fabryce znajduje się ekspozycja stołów, które już wykonaliśmy. Przy zamawianiu stołu podpowiadamy Klientom, co do siebie pasuje, a także odpowiadamy na wszelkie pytania. Chcemy mieć pewność, że podjęta przez Państwa decyzja będzie jak najlepsza.