Blaty industrialne producent: blaty loftowe, blaty designerskie

BLATY STOŁÓW –

wykonane z wysokiej jakości drewna

Pomożemy w wyborze rodzaju drewna do blatu i wykonamy idealnie dopasowany blat do Twojego stołu

Drewno z charakterem z sękami czy też bez nich? Jeśli zapytamy o to stolarza, to odpowiedź jest jasna: z powodów zawodowych żywi on szczególną namiętność do naturalnych rysunków drewna.

Jednakże niektórzy preferują drewno bez sęków. Wiele osób przyzwyczaiło się do takiej estetyki lub po prostu bardziej odpowiada im łagodniejszy wygląd drewna. W związku z tym wszystkie nasze blaty oferujemy także w jakości bez sęków.

W przypadku blatów wykonanych ze starego drewna mamy do czynienia z unikatowymi egzemplarzami. Każdy blat jest charakterystyczny dzięki swojemu indywidualnemu rysunkowi i śladom jego dawnego długiego życia. Niektóre blaty są bardzo żywotne, inne trochę spokojniejsze, ale żaden z nich nie jest jednak nudny. Otrzymują Państwo absolutnie unikatowy egzemplarz w postaci blatu wykonanego ze starego drewna dębowego.

Czy są Państwo wielbicielami drewna dębowego? Jeśli odpowiedzieli Państwo na to pytanie pozytywnie, to Fabryka Stołów Sowacki jest dla Państwa właściwym miejscem. Ale jeśli nawet nie są Państwo zwolennikami dębu, to wybierzemy Państwa ulubione drewno. Poniżej prezentujemy wybór materiałów na nasze blaty.

Buk 1

Twarde drewno meblowe o lekko czerwonym zabarwieniu w wersji bez sęków i bez twardzieli.

Buk 2

Twarde drewno meblowe o lekko czerwonym zabarwieniu i ciekawym rysunku.

Dąb

Twarde europejskie drewno o bardzo urozmaiconym rysunku.

Orzech

Wartościowe twarde drewno o ciemnobrązowej barwie.

Klon

Bardzo jasne, jednorodne, twarde drewno. Stosowane często w gastronomii.

Alu Patchwork

Blaty aluminiowe w stylu starych samolotów. Blachy są pojedynczo połączone wkrętami ze stali nierdzewnej. Każdy kawałek blachy wycinany ręcznie i dopasowywany do pozostałych części.

Drewno i kamień 1

Drewno połączone z kamieniem to najbardziej naturalne połączenie.

Drewno i kamień 2

Różnorodne możliwości wzorów kamienia na drewnianym blacie.

 

Specjalista od starego drewna

Nasza fabryka wykonuje niepowtarzalne stoły na życzenie Klienta. Do produkcji wykorzystujemy stare drewno, które poddaliśmy recyclingowi i uzyskaliśmy unikalne, niepowtarzalne elementy. Jesteśmy w stanie połączyć drewniane blaty z drewnianymi lub stalowymi nogami. W naszej fabryce znajduje się ekspozycja stołów, które już wykonaliśmy. Przy zamawianiu stołu podpowiadamy Klientom, co do siebie pasuje, a także odpowiadamy na wszelkie pytania. Chcemy mieć pewność, że podjęta przez Państwa decyzja będzie jak najlepsza.