Stoły loftowe producent fabryka i sklep – niepowtarzalne stoły loftowe

Fabryka –

Indywidualne zamówienia mebli pod wymiar

Wykonując zamówienia, odznaczamy się dbałością o szczegóły, aby w pełni zadowolić naszych Klientów

Stoły loftowe producent

Kochamy drewno. Kochamy jego rysunek i zapach. I kochamy również stare drewno, które ma już za sobą burzliwe życie.

Zamiast po prostu je zutylizować, jak to się zazwyczaj robi, poddajemy je recyclingowi. W tym celu zbieramy drewno ze starych podlegających rozbiórce domów, starannie je regenerujemy i wytwarzamy z niego wyjątkowe meble. Szczeliny po schnięciu i mocna struktura nadają charakteru takiemu drewnu. Dzięki pozostawieniu na nim śladów przeszłości powstają cudowne unikaty.

Tam, gdzie to tylko możliwe, wytwarzamy meble pod wymiar odpowiadające dokładnie Państwa życzeniom. Nie zajmujemy się produkcją dużych serii o ograniczonych wymiarach. Naszą specjalnością jest spersonalizowana produkcja: meble na indywidualne zamówienie pod wymiar. Dzięki temu powstają meble, jakich Państwo potrzebują. Bez kompromisów.

Po docięciu i wyrównaniu powierzchni poszczególnych desek po raz pierwszy jest widoczny ich rysunek. Niektóre deski mają spokojny rysunek słojów, inne bardzo żywy. Zanim posklejamy pojedyncze deski w blaty, dokładnie je sortujemy. Poświęcamy temu dużo czasu. W końcu powstaje „oblicze” blatu. Ale my myślimy przy tym jeszcze o następnym kroku. Jeśli zamówią Państwo stół do jadalni z przedłużeniem, to zwracamy uwagę na to, aby rysunek słojów był ciągły.

Stół z przedłużeniem przeznaczony dla restauracji.

To co nas wyróżnia w procesie produkcji takiego stołu, to ciągłość usłojenia także na przedłużeniu stołu.

Rozwiązanie to pozwala ustawić razem kilka mniejszych stołów o wymiarach 70 x 70 cm, po złożeniu których otrzymujemy jeden piękny i wyjątkowy blat, na którym rysunek słoi tworzy nam jeden duży długi blat.

Idealne rozwiązanie dla restauracji dające możliwości ustawienia małych stolików oraz jednego całego spójnego długiego stołu.

Obrusy czy serwety surowo wzbronione!

Zapraszamy do kontaktu –

Będziemy w stanie pomóc i doradzić

Służymy poradą i pomocą, aby mebel spełniał Państwa wymagania i potrzeby

Czym możemy służyć?

Blaty, podstawy stołów i stoły do jadalni mogą Państwo skonfigurować indywidualnie. Niekiedy trudno dobrze poznać obszerną ofertę internetową lub wiąże się z nią wiele wątpliwości. Jaki rodzaj drewna pasuje do czego? Jakie wymiary należy uwzględnić?

Jeśli będą Państwo mieć wątpliwości, chętnie pomożemy. Zapraszamy również do odwiedzenia naszej ekspozycji.

Stoły loftowe producent –

kilka zdjęć z naszej oferty

Jesteśmy producentem stołów, w tym stołów loftowych. Nasza oferta zawiera w sobie bardzo wiele propozycji stołów loftowych, ale i industrialnych czy designerskich.

Stoły loftowe odznaczają się prostotą, która oddaje urok przestronnych, otwartych wnętrz loftów. Na dużej, wolnej przestrzeni taki stół może, i powinien, służyć również za ozdobę, a nie tylko w celach praktycznych. Więcej o stylu loftowym możecie Państwo przeczytać [ tutaj ]

Poniżej przedstawiamy jedynie kilka przykładowych zdjęć produkowanych przez nas stołów loftowych. Pełną gamę wzorów i modeli znajdziecie Państwo w zakładce Stoły.

 

Specjalista od starego drewna

Nasza fabryka wykonuje niepowtarzalne stoły na życzenie Klienta. Do produkcji wykorzystujemy stare drewno, które poddaliśmy recyclingowi i uzyskaliśmy unikalne, niepowtarzalne elementy. Jesteśmy w stanie połączyć drewniane blaty z drewnianymi lub stalowymi nogami. W naszej fabryce znajduje się ekspozycja stołów, które już wykonaliśmy. Przy zamawianiu stołu podpowiadamy Klientom, co do siebie pasuje, a także odpowiadamy na wszelkie pytania. Chcemy mieć pewność, że podjęta przez Państwa decyzja będzie jak najlepsza.